Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Dita e Shën-Valentinit po afrohet. Por për shumë çifte, shpesh festa e dashurisë, është reduktuar në të qenit klasike e madje edhe e mërzitshme. Diçka rutinë tashmë, përmes darkave me qirinj, në restorante të mbushur me njerëz, që më shumë i largojnë largojnë çiftet në ditën kur presupozohet se ata duhej të ishin më të bashkuar…

Më poshtë, 10 ide për origjinalitetin e Shën-Valentinit:
1) Mos prisni Darkën, festën niseni me Mëngjesin.
2) Darkën, është mirë ta përgatisni me duart tuaja

3) Mbrëmja që do përgatisni, të jetë sa më pikante

4) Relax dhe shumë fruta që partneri të ndihet mbret

5) Masazhe, trajtim fytyre, sauna… për të 2 partnerët

6) Larg nga dhuratat simbolike. Blijini biletë ndeshje

7) Dhurojini njëri-tjetrit, një objekt të përbashkët

8) Dhurojini diçka që nuk do ta humbte apo harronte

9) Pse nuk i falni vetes dhe atij një udhëtim dashurie?

10) Ide origjinale: Realizoni ëndrrën e tij në sirtar…


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
shume ide te bukura por une njeren nga keto i do ti dhuroj

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Per mua ideja e 9 me duket me se e pershtatshme.

Vizitor

avatar
Vizitor
7) Dhurojini njëri-tjetrit, një objekt të përbashkët.......ose me mire ..femije

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
8) Dhurojini diçka që nuk do ta humbte apo harronte

Vizitor

avatar
Vizitor
Veten duke e dash nga dita ne dite me shume do thoja...per mua te tjerat jane 00000000000000000

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
ok

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster

10) Ide origjinale: Realizoni ëndrrën e tij në sirtar…
ka qef me mfut 1 her ndor kjo osht ondrra e tij...pffffff se ka shoncin


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons