Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një grua nga Ohaio që provoi t’i telefononte të birit pasi u ndjekeq, ka gabuar numër, por sërish ka arritur të shpëtojë. Kjo falë ndihmës së personit që ndodhej në anën tjetër të telefonit , një i panjohur që ndodhej qindra kilometra larg saj.
70-vjeçarja Loretta Smith kishte ndjerë në pjesën e djathtë të trupit një mpirje të plotë, aq sa është rrëzuar përtokë në shtëpinë e saj në Cuyahoga Falls.

Ajo fatmirësisht ka mundur të marrë telefonin me dorën e majtë dhe ka tentuar të telefonojë të birin. Në fakt ka gabuar një numër dhe i ka telefonuar një personi që jetonte në Denver. 28-vjeçari Kenny Crater ka dëgjuar ankesat e gruas dhe menjëherë ka telefonuar shërbimin e urgjentës. Duke shpëtuar jetën e 70-vjeçares nga Ohaio.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons