Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Sot është dita e parë e pranverës në kalendarin kinez dhe ai është një 'fëmijë dragua'",është shprehur i emocionuar i ati.Mediat kineze kanë bërë me dije vendosjen e një rekordi historik, përsa i takon lindjes së djalit më të shëndetshëm: ai peshon plot 7.4 kg. Djali quhet Chun Chun e pesha e tij shihet si ogur i mirë sidomos në vitin simbol të dragoit që sapo ka filluar në Kinë. "Bashkëshortja ime nuk ishte e ndryshme nga gratë e tjera shtatzëna. Ajo hëngri dhe piu normalisht. Sot është dita e parë e pranverës në kalendarin kinez dhe ai është një 'fëmijë dragua'. Ndihem shumë i lumtur"- është shprehur i emocionuar babai Han Jingang Xinxiang për median lokale. Foshnja më e madhe në botë ka lindur në Ohajo në Shtetet e Bashkuara në vitin 1870. Ajo peshonte 10.8 kg dhe ka jetuar vetëm pak orë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons