Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Cfare do tju shtynte te tradhetonit? prej Tue 07 Feb 2012, 18:31

Vizitor

avatar
Vizitor

Deri tani kemi folur per rastet kur na tradhetojne dhe ne jemi viktimat. Le te marrim ne kete teme rolin e protagonistit .

Cfare do tju bente ju te tradhetonit partnerin?

2 Re: Cfare do tju shtynte te tradhetonit? prej Tue 07 Feb 2012, 18:52

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
tradhetia e tij

3 Re: Cfare do tju shtynte te tradhetonit? prej Wed 08 Feb 2012, 20:27

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
nuk e di


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 Re: Cfare do tju shtynte te tradhetonit? prej Wed 08 Feb 2012, 20:28

Vizitor

avatar
Vizitor
@sweety shkruajti:tradhetia e tij
Eshte menyra me e gabuar Sweeti

5 Re: Cfare do tju shtynte te tradhetonit? prej Wed 08 Feb 2012, 20:33

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
se di ja te mendohem njer ahhahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: Cfare do tju shtynte te tradhetonit? prej Mon 26 Mar 2012, 23:30

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Inati


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

7 Re: Cfare do tju shtynte te tradhetonit? prej Tue 27 Mar 2012, 14:29

Vizitor

avatar
Vizitor
S eshte ne apektet e mia ky veprim....

8 Re: Cfare do tju shtynte te tradhetonit? prej Tue 27 Mar 2012, 16:55

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Inati me shtyen


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

9 Re: Cfare do tju shtynte te tradhetonit? prej Tue 27 Mar 2012, 18:22

Vizitor

avatar
Vizitor
S eshte per mua ky veprim...cfare do qe te behet vetem ate veprim se bej dot...ka menyra shume per ta zgjidh pse duhet te arrish ne extrem.

10 Re: Cfare do tju shtynte te tradhetonit? prej Thu 16 Aug 2012, 21:22

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
asgje


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

11 Re: Cfare do tju shtynte te tradhetonit? prej Thu 16 Aug 2012, 21:36

anabela

avatar
Antare i ri
Antare i ri
Po me tradhetoi ai mua edhe un ate

12 Re: Cfare do tju shtynte te tradhetonit? prej Fri 17 Aug 2012, 15:04

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
asgje


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

13 Re: Cfare do tju shtynte te tradhetonit? prej Thu 17 Jan 2013, 17:39

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
asgje sepse sjam natyr tradhetare;edhe nese do mtradhtonte do preferoja te ndahesha sesa tbija pre e provokime edhe ta ulja veten aq posht ashtu sic e ka ul ai


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons