Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Perse zemra eshte simboli i dashurise? prej Tue 07 Feb 2012, 18:23

Vizitor

avatar
Vizitor
Zemra eshte simbol i dashuris sepse cdo gje truri ja percjell zemres, emocionet mendimet per dike etj si keto, zemra ka funksionin e veprimit, (te ndjej per dike) pa menduar kurse truri ate te menduarit pa pyetur zemren....mendimi im gjithmon..

2 Re: Perse zemra eshte simboli i dashurise? prej Tue 07 Feb 2012, 19:05

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Shum gjera qe ne bejm kan te bejn me ndienjen e zemres si gezimi ashtu edhe hidherimi dhe kjo ndikon automatikisht ne edhe per ate mendoj se eshte simbol i dashurise .

3 Re: Perse zemra eshte simboli i dashurise? prej Wed 08 Feb 2012, 20:29

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
sepse ajo rreh fort kur jemi afer personit qe duam


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 Re: Perse zemra eshte simboli i dashurise? prej Mon 21 Jan 2013, 05:20

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Mendoj se varet me teper nga kultura e mentaliteti me te cilin rriten individet e nje lloj shoqerie, sepse po e morem ne krahasim me ate qe na ndodh kur bie ne dashuri, te gjitha organet kane ndryshim, madje me kryesori do ishte fare stomaku, sepse je i ngopur vetem me mendimet per ate qe do, plus qe te shtrengon e te dhemb nga mos ushqimi normal e nga shqetesimet se si do shkojne gjerat. Nga ana tjeter truri do ta kryente mire funksionin e dashurise, perderisa mendja qendron si pike fikse vetem tek ai/ajo qe dashuron e sado qe mundohesh te besh edhe gjera te tjera nuk arrij t'i besh deri sa te jesh e qete per ate qe do. Apo gjuha, eshte ajo qe te ben te thuash fjale qe as qe mendoje qe i dije e jo me te shprehje e keshtu e me rradhe duart e kembet me ane te xhesteve qe paraqisin me ane te sjelljes sone...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5 Re: Perse zemra eshte simboli i dashurise? prej Mon 25 Feb 2013, 22:33

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:sepse ajo rreh fort kur jemi afer personit qe duam


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: Perse zemra eshte simboli i dashurise? prej Tue 26 Feb 2013, 01:30

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
rrah aq sa te terhjek drejt saj

7 Re: Perse zemra eshte simboli i dashurise? prej Sun 03 Mar 2013, 22:30

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
sepse organet e tjera kryesore jan nga dy, vetem zemra esht nji dhe zemra mund te behet cift vetem atere kur bie en dashuri me dike qe e do vertet shum Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8 Re: Perse zemra eshte simboli i dashurise? prej Mon 04 Mar 2013, 14:55

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ajo zgjedh

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons