Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Berlin, "Golden Camera" prej Tue 07 Feb 2012, 10:46

Vizitor

avatar
Vizitor


Yjet e kinemasë botërore kanë parakaluar në tapetin e kuq të ceremonisë së çmimeve “Golden Camera” në Berlin duke sfiduar kështu temperaturat disa gradë nën zero të kryeqytetit të Gjermanisë.

Ky edicion i 47-të i “Golden Camera” ka nderuar emra të zëshëm të Hollywood-it si Scarlett Johansson, Denzel Washington dhe Morgan Freeman të cilët ishin të pranishëm për marrjen e këtij trofeu të rëndësishëm për karrierën e tyre.

Johansson, ishte ndër ato që e sfidoi më tepër të ftohtin pasi ka preferuar të mos mbajë as xhaketë mbi fustanin e saj dhe pavarësisht të ftohtit deshi të tregonte hijeshinë e saj teksa parakaloi në tapetin e kuq për të marrë trofeun e aktores më të mirë ndërkombëtare.

Aktori fitues i çmimit OSCAR, Denzel Washington padyshim e ka vlerësuar këtë çmim, por ka pohuar se “e dija që do merrja këtë trofe prandaj edhe më ftuan të jem këtu. Pikërisht për këtë fakt nuk kishte ankth në këtë ceremoni çmimesh, por kjo nuk i heq aspak kënaqësinë këtij çmimi”.

Një tjetër aktor i cili u nderua në këtë ceremoni çmimesh ishte Morgan Freeman, aktori i cili së fundmi ka portretizuar Nelson Mandelam në filmin “Invictus”. Aktori mori këtë trofe për arritjet profesionale në karrierën e tij të gjatë.

“Golden Cameras” është ceremonia më prestigjioze e çmimeve kinematografike që nderon çdo vit yjet e kinemasë për kontributin e tyre.

2 Re: Berlin, "Golden Camera" prej Sun 10 Feb 2013, 04:37

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
hmmm interesante edhe pse snjoh asnjerin prej tyre xppp


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons