Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor


Protagonisti kryesor i serialit Harry Potter, Daniel Redcliffe, është shndërruar në mbeshtëtesin më të fundit të laburistëve, partisë më të madhe opozitare në Britaninë e Madhe.

Përfshirja e tij në politikë nuk është diçka e re, por djaloshi që interpreton heroin e botës së magjive kishte mbështetur më parë liberal-demokratët e Nick Clegg.

Megjithatë, Radcliffe argumentoi vendimin e tij duke thënë se “Clegg kishte humbur besueshmëri dhe se Ed Miliband, udhëheqësi i laburistëve, është personi i vetëm i mbetur që përfaqëson të majtën e vërtetë”.

Deklaratën e tij, “Harry Potter” e bëri gjatë një interviste, në revistën rozë “Attitude”.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa film i bukur qe esht vdes per filmat e atill


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons