Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor


Skuadra e Tom Brady, New England Patriots, humbi në finalen e madhe të Super Bowl, mëngjesin e së hënës, por ngushëllimi për yllin e këtij ekipi ishte i madh.

Modelja dhe bashkëshortja e tij, Gisele Bundchen, e priste në dalje të dhomës së zhveshjeve, për t’i dhënë një përqafim të fortë ngushëllues.

New York Giants dominuan takimin e zhvilluar në “Lucas Oil Stadium” të Indianapolisit, ndërsa fituan me rezultatin e përgjithshëm 21-17, në një finale të madhe të transmetuar drejtëpërsëdrejti edhe nga paketa “Supersport”.

Brady, i konsideruar si një prej më të mëdhenjve në historinë e futbollit amerikan, pa i përlotur suksesin e kundërshtarëve, i paaftë për t’u larguar nga fusha për minuta të tëra.

Megjithatë, menjëherë pas ndeshjes, ai mori përsipër përgjegjësinë e të qënit ylli i skuadrës së Uashingtonit, duke thënë përpara mediave. “E patë, luftuam deri në sekondën e fundit. Në një finale, nuk mund të fitojnë të dy skuadrat, por jemi shumë krenarë për atë që bëmë sot”, tha Brady.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh pas ktij ngushellimi e harron humbjen


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons