Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Paradis: Depp më ka tradhëtuar me Jolie prej Mon 06 Feb 2012, 17:51

Vizitor

avatar
Vizitor


Në nisje të përhapjes së lajmit se çifti Depp-Paradis ishin ndarë, francezja u përpoq të tregohej e matur me deklaratat publike, madje duke mohuar edhe divorcin. Por këtë ka mundur ta bëjë për vetëm pak javë.

Tanimë Vanessa Paradis ka folur me bindje se partneri i saj, Johnny Depp, e ka tradhtuar atë me aktoren Angelina Jolie gjatë xhirimeve të filmit “The Tourist”.

Një deklaratë tepër e fortë kjo duke mbajtur parasysh faktin se nga ana tjetër, Jolie ka një raport me aktorin Brad Pitt, raport i cili nuk është në krizë aspak.

Depp dhe Paradis sapo i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 14-vjeçare, dhe përgjatë këtyre kohëve askush prej tyre nuk ka shpjeguar arsyet e kësaj ndarjeje, ndaj edhe vijon të mbetet ende në temë e nxehtë e spekulimeve mediatike. Por ish-partnerja e tij duket se nuk e ka duruar më periudhën e heshtjes dhe ka nisur vetë të flasë për tradhëtitë e mundshme të ish-partnerit të saj.

Në kohën kur u publikua ky lajm, u tha se arsyeja e ndarjes ishte një raport i aktorit hollivudian me aktoren Eva Green, me të cilën ka punuar në filmin “Dark Shadows”.

Ndërkaq, thashethemet më të reja thonë se Depp e ka tradhtuar nënën e dy fëmijëve të tij me Angelina Jolien gjatë xhirimeve të “The Tourist”. Është vet Paradis autore e kësaj deklarate të tradhëtisë së ish-partnerit të saj me Jolie, raportojnë mediat.

Një burim mësohet të ketë deklaruar se mes partnerëve gjithçka filloi të shkonte mbrapsht gjatë xhirimeve të filmit ‘The Tourist’ në shkurtin e vitit të kaluar. Paradis mësohet të ketë pohuar se ajo ishte e bindur që kjo ka ndodhur për shkak se partneri i saj e ka tradhtuar me aktoren Angelina Jolien dhe ka qenë xhelozia e Paradis ajo që ka çuar në një acarim të pandreqshëm të raportit të tyre deri në dështimin e bërë publik të pak javëve më parë.

Se çdo të ndodhë pas kësaj deklarate të Paradis, pakkush mund ta parashikojë, por me gjasë do të ketë reagime nga zyra e shtypit apo vet aktorja Jolie, ndërsa Depp parashikohet të heshtë, siç ka bërë përherë kur është folur për jetën e tij private.

2 Re: Paradis: Depp më ka tradhëtuar me Jolie prej Sun 10 Feb 2013, 04:42

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
si e tregojn pa pik problemi...pastaj jolieee qenka shum ma e bukur se kjo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons