Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Problemet financiare të Whitney Houston prej Mon 06 Feb 2012, 17:50

Vizitor

avatar
Vizitor


Të gjitha përpjekjet që po bëjnë avokatët e Whitney Houston në mënyrë që diva të rikthehet në një jetë normale po shkojnë dëm.

Para disa ditësh doli lajmi se këngëtarja e famshme po jetonte me borxhe nga agjentët e saj sepse gjendja financiare është e mjerueshme dhe i duhen para për gjërat më elementare.

Sipas ‘Daily Mail’, 48-vjeçares nuk i ka mbetur më asgjë nga pasuria e saj që përfshinte edhe një marrëveshje rekord prej 100 milionë dollarësh.

“Nëse nuk do të kishte njerëz që e ndihmojnë, Whitney tashmë do të ishte e pastrehë”, thekson një burim për ‘Radaronline.com’.

“Para disa ditësh mori një borxh prej 100 dollarësh. Është për të ardhur keq”, shton i njëjti burim.E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kot u mundun se ajo shkoi e skthehet me


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons