Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 <<no koment>> prej Sun 05 Feb 2012, 20:01

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Pas veshtersive te medha, luanesha e uritur arriti ta ze drenushen, kur filloj ta shqyej e kuptoj se ajo ishte me barre, atehere luanesha menjehere ndryshoj dhe u mundua me gjithe forcen te shpetoj te voglin e drenushes, dhe e la anash ngrenjen e saj.
Kur luanesha e kuptoj se i vogli i drenushes ka ngordhur atehere ajo ra pertoke afer drenushes dhe te voglit se saj te ngordhur.
Fotografi i cili e percolli gjithe kete ngjarje kur u afrua me vone e gjeti luaneshen te ngordhur.

''Kur humbin parimet dhe vlerat ne duhet te turperohemi qe jemi pjese e njerzimit. Luanesha nuk jetoj me kur e kuptoj se kishte sulmuar gjahun e gabuar,ndersa njeriut nuk i vjen turp te vras dhe masakroj vellain e tij."


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons