Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Fansja e çmendur e Borëbardhës prej Sun 05 Feb 2012, 00:26

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Annfaye Kao është një vajzë nga Tajvani e cila është shumë e apasionuar pas Borëbardhës dhe ka vendosur që këtë ta bëjë të qartë duke realizuar një tatuazh të madh në kurriz ku përfshin të gjithë kastin e përrallës.

Për tu bërë i gjithë tatuazhi shumëngjyrësh janë dashur 3 muaj punë. Tatuazhi i 27-vjeçares ka fituar edhe një çmim në një konkurs në Singapor.

“Ka shumë detaje në këtë tatuazh dhe është dashur 3 muaj të bëhet. Dhimbte shumë dhe kam menduar disa herë ta lija fare, por fatmirësisht nuk u dorëzova”, shprehet Kao.

“Kur isha e vogël ëndërroja të isha Borëbardha dhe një ditë vendosa të bëja këtë tatuazh të madh në shpinë ku i kam përfshirë të gjithë: princin, njerkën dhe shtatë xhuxhat. Borëbardha ka qenë pjesë e fëmijërisë time dhe tani jam e lumtur që ajo do jetë përgjithmonë pjesë e imja”, shton Kao.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons