Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Efekti i transplantit, Runi lyen flokët prej Sat 04 Feb 2012, 18:07

Vizitor

avatar
Vizitor

Ai ka qenë mjaft krenar për transplantin e flokëve, 30 mijë stërlinësh, që i mbulonte rënien e tyre në pjesën ballore.

Dhe tani që ato i janë rritur pakëz, duket se futbollisti anglez Uejn Runi është i prirur të eksperimentojë me lookun e tij të ri.

25 vjeçari ra në sy për një ngjyrë më të errët të flokëve, kur një natën më parë ishte pjesëmarrës në shfaqjen “Oliver!” në “Palace Theater” në Mançester.

Uejn ishte i shoqëruar nga e shoqja Kolin , e cila kishte veshur një pelerinë blu sipër të shoqëruar me një xhakteë pellushi dhe një palë streçe të zeza poshtë.

Futbollisti si zakonisht nuk i shpëtoi stilit të tij sportiv, me një xhup, pantallona dhe atlete të zeza.
Por duke u kthyer tek ngjyra e re flokëve të Runit, ajo mund të jetë edhe një efekt anësor i transplantit.
Klinika që trajtoi Runin e kishte paralajëmruar një gjë të tillë.

Drejtori i klinikës zbuloi se dekolorimi i flokëve mund të zgjasë pak kohë, madje nga 6-12 muaj.

“Kjo është koha e mundshme për një efekt të plotë. Është si puna e transplantimit të një luleje të preferuar”, tha doktori duke vazhduar. Ndërkohë që rrënjët zënë vend, rritja në majë mund të jetë e pakët dhe kjo mund të përfshijë fillimisht rënie dhe dekolorim”.

Kështu pas transplantit që kreu në qershorin e vitit të kaluar, mos u cudisni të shihni një Uejn Runi më pak biond. Një sakrificë e pakët kjo krahasuar me “çmimin” që do ta bëjë me flokë më të dendur.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
me mir te lyera sesa te jet krejt pa flok esht me me leverdi nga njera annn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons