Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Victoria sërish pozon me të brendshme prej Sat 04 Feb 2012, 17:58

Vizitor

avatar
Vizitor


Victoria Beckham është nëna e katër fëmijëve, më i vogli prej të cilëve është vetëm 7 muaj. E megjithatë Vic duket në formë të shkëlqyer dhe ka realizuar një set fotosh për një revistë.

Ylli 37-vjecar ka treguar se ka një fizik të tonifikuar, lëkurë shumë të mirë dhe aspak celulit.

Por megjithatë yjet e showbiz-it nuk janë asnjëherë të kënaqur me format e veta. Kështu Victoria rrëfen se shpesh ka qenë e pasigurtë për pamjen e saj dhe i është dashur që të jetë shumë rigoroze me qëllim ruajtjen e linjave.

"Sa më shumë rritem, sa më rehat të ndihem më lëkurën time, aq më tepër e kuptoj se unë ndihem mjaft mirë edhe nëse nuk vesh rroba që më rrinë ngjitur pas trupit", thotë Vic.

Po ashtu zonja Beckham tregon se është teper e rëndësishme puna e saj me veshjet, pasi duke qenë një person në vëmendjen e fotografëve, ajo e di shumë mirë se sa e rëndësishme është që fustani të duket i mrekullueshëm nga cdo kënd i vështrimit.

"Unë nuk ndjek modën, unë nuk ndjek trendin, unë thjesht ndjek instiktet e mia dhe se cfarë dua unë që të vesh", thotë zonja Beckham.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
nuk duket sikur ka bo 4 femij por si goc e re


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons