Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Akulli mbështjell kishën e Wendelstrein prej Fri 03 Feb 2012, 23:13

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Imazhet piktoreske të Kirke Wendelstein, kishës së vogël që ndodhet në 1.838 metra lartësi, në Alpet Bavareze.
Kisha më e lartë e Gjermanisë, mbuluar nga bora dhe acari që ka përshirë Gjermaninë dhe jo vetëm, është bërë skenari i këtyre pamjeve të mrekullueshme rrethuar e gjitha nga bora dhe akull, që kanë mbuluar plotësisht fasadën e saj duke e kthyer në një peisazh të mrekullushem përrallor.
Kisha është e vendosur në Bayrischzell, jo larg nga kufiri me Austrinë, në mes të Mynihut, Insbruk dhe Salzburg, në një zonë shumë të vizituar si në verë edhe në dimër. Këtu mund të shkohet me tren dhe kujtojmë që këtë vit hekurudhat gjermane festojnë 90 vjetorin e tyre.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons