Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Penelope Cruz në mbrojtje të kafshëve prej Fri 03 Feb 2012, 15:46

Vizitor

avatar
Vizitor


Aktorja spanjolle Penelope Cruz i është bashkuar luftës për ndalimin e tregtimit të lëkurës së kafshëve. Lajmin e ka bërë të ditur organizata “Personat në favor të trajtimit etik të kafshëve” (PETA).

PETA ka zbuluar një pankartë gjigande 21 metra të lartë jashtë Madison Square Garden, në Nju Jork, në të cilën Cruz paraqitet me sloganin “Ktheji kurrizin lëkurave”.

“Penelope Cruz është renditur në shumë lista si një nga femrat që vishet më mirë në botë, por kurrë nuk ka mbajtur veshje lëkure”, deklaron zëvendëspresidentja e PETA-s, Lisa Lange.

Lange shtoi: “Nuk mund të gjenim një personazh më të përshtatshëm se Penelope Cruz për fushatën tonë. Është një grua moderne e me shumë klas, e cila ka një paraqitje që të vret, por që për të arritur këtë nuk ka vrarë qënie të tjera.”

PETA ka mbështetjen edhe të shumë personazheve të tjerë të njohur si Zonjat e Para të Amerikës dhe Francës, Michelle Obama dhe Carla Bruni, ashtu si edhe të këngëtares Pink, aktoreve Charlize theron, Eva Mendes dhe Pamela Anderson apo të prezantueses Oprah Winfrey.

2 Re: Penelope Cruz në mbrojtje të kafshëve prej Sun 10 Feb 2013, 04:51

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sqenkam e vetmja ne ket bot qe i mbron kafshet apo qe u vjen keq per to paska edhe te tjer si unnnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons