Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Forca fizike e Mishelle Obama prej Fri 03 Feb 2012, 15:44

Vizitor

avatar
Vizitor
Të jesh Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara kërkon forcë të madhe psikologjike, gjë që Michele Obama-s nuk i ka munguar kurrë. Por banorja e Shtëpisë së Bardhë së fundmi tregoi se nuk i mungon as forca fizike. Jo më kot ajo promovon programe të ushqyerjes së shëndetshme dhe të gjimnastikës.

Michelle tregoi “muskujt” e saj ndërsa ishte e ftuar në e Ellen DiGeneris. Në fillim Zonja Obama dhe DiGeneris shkëmbyen batuta për presidentin Barack Obama, i cili sipas bashkëshortes së tij nuk është fare i rregullt në shtëpi.

Më pas Ellen bën gabim dhe sfidon Michelle në një forcë prove, se cila prej tyre mund të bënte më shumë pompa, sfidë të cilën Ellen e humbet në transmetimin e drejtpërdrejtë.

Mishelle Obama është 48-vjec, por kjo nuk e pengoi atë të kryente 25 pompa për të mposhtur sfidanten e saj.

2 Re: Forca fizike e Mishelle Obama prej Sun 10 Feb 2013, 04:51

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e kam pa nfoto ehhhh se mos e vret trurin per gje ajo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons