Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Leslie Carter e vrau mbidoza e ilaçeve prej Fri 03 Feb 2012, 15:43

Vizitor

avatar
Vizitor

Mbidoza e ilaçeve është e dyshuara kryesore për vdekjen e Leslie Carter, motra këngëtare dhe aktore e pjestarit të “Backstreet Boys”, Nick Carter.

25-vjeçarja ndërroi jetë ditën e mërkurë në rrethana të mistershme, por përfundimet e para të autopsisë tregojnë një përqindje të lartë të një medikamenti në gjak. Sidoqoftë, besohet se sasia e madhe është marrë gabimisht dhe se nuk bëhet fjalë për një tentativë vetvrasje.

Sipas mediave amerikane, antarët e familjes fillimisht nuk e kishin kuptuar qartë situatën dhe e kishin lënë Leslin për rreth një orë që të “pushonte”, deri kur thirrën urgjencën, pasi e reja shfaqte shenja të dobëta jete.

Pavarësisht mbërritjes së shpejtë të mjekëve në shtëpi, ata nuk mundën të rikthehenin në jetë 25-vjeçaren dhe vetëm disa minuta pas ndërhyrjes së tyre, e shpallën të vdekur.

Leslie ishte një prej tre motrave të ish-antarit të “BB”, Nick Carter dhe solistit Aron Carter. Ajo u bë e njohur për karrierën e saj muzikore dhe për disa role të interpretuara, midis të cilave edhe në serialin “The Carters”, ku pesë antarët e familjes u bënë protagonistë të një seriali televiziv.

2 Re: Leslie Carter e vrau mbidoza e ilaçeve prej Sun 10 Feb 2013, 04:53

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kto vipat po vrasin vetveten kush me ilace e kush me drog se cpo bejn me jeten e tyre nje zot e di


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons