Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Aktorja Paltrow kundër botox-it prej Fri 03 Feb 2012, 15:43

Vizitor

avatar
Vizitor


Lista e të famshmeve kundër përdorimit të botoksit, përkundër atyre që janë përdoruese të injeksionit ‘çudibërës’ është modeste. Mirëpo, kësaj liste i shtohet edhe aktorja e Hollywood-it, Gwyneth Paltrow, e cila ka deklaruar se asaj i pëlqen më shumë plakja natyrale.

Në një intervistë të fundit, aktorja ka qenë e prerë kundër botoksit duke thënë se do të preferonte rrudhat dhe jo përdorimin e botoksit dhe as ndërhyrje kirurgjikale, të cilat shumë prej të famshmeve kanë nxituar t’i bëjnë në emër të bukurisë së përjetshme.

“Do i pranoja rrudhat. Nuk më pëlqen aspak botoksi. Sigurisht që përpiqem të bëj sa më shumë kujdes për ta ruajtur lëkurën time, por kjo s’do të thotë që nuk ha gjithçka çfarë më pëlqen”-ka deklaruar Paltrow për edicionin e muajit mars për revistën “Harper’s Bazaar”.

Ndonëse ajo ka një fizik për t’u pasur zili, aktorja ka deklaruar se nuk mundohet shumë për të pasur linja perfekte. “Nuk mbaj ndonjë regjim të ashpër dietik edhe pse është e natyrshme që kujdesem për imazhin tim”, ka përfunduar një ndër aktoret më të famshme të Hollywood-it, Gwyneth Paltrow.

2 Re: Aktorja Paltrow kundër botox-it prej Sun 10 Feb 2013, 04:54

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
qenka nje kunder ksaj se tgjith po e perdorin cdo dit e me shum


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons