Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor


Ndonëse vetëm 16 vjeç, mbesa e Mick Jagger ka gjetur njeriun e jetës dhe dëshiron të martohet.

Ndrysha nga e ëma, e cila e lindi atë jashtë martese dhe nuk ka asnjë celebrim në jetën e saj, Amba ka gjetur dashurinë e jetës tek bashkëmoshatari Frankie Legrande, me të cilin bashkëjeton në Londër.

”Jam e dashuruar dhe dua të martohem”, deklaroi Amba për një revistë rozë. Ajo u njoh me të dashurin e saj pasi frekuentojnë të dy të njëjtin gjimnaz.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
se tlen mendja kur je i/e vjeter e di po se tleka qe nmosh tre tashi e marr vesh...nuk thot shyqyr qe esht e re sesa vrima ka muri aq pun ka burri i thon 1 fjale turt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons