Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor


Ka qenë e vijon të jetë i adhuruar nga miliona femra për muzikën e tij por edhe për imazhin. Por Tiziano Ferro pak kohë më parë, pas shumë spekulimeve se ai ishte homoseksual, e ka pranuar këtë fakt.

E në një rrëfim të fundit, kantautori italian ka deklaruar: Partneri im më bën të lumtur, duke dalë nga çdo kornizë e mundshme e një marrëdhënieje e cila pavarësisht vendit se ku jeton, vijon të jetë e paragjykuar nga pjesa më e madhe e popullsisë së botës.

Por duket se për këngëtarin asgjë nga këto nuk ka rëndësi. 1 vit pas rikthimit, pak kohë pasi ka botuar një libër dhe albumin e tij “L’amore è una cosa semplice” që gjendet në krye të klasifikimeve në Itali, ka vendosur të flasë edhe për jetën e tij private dhe të rrëfejë pak detaje nga jeta me partnerin e tij.

“Me praninë e tij ka ndryshuar deri edhe zëri im. E them këtë sepse zëri është shumë pranë zemrës dhe është i kushtëzuar jo pak nga gjendja shpirtërore. Po jetoj një histori që më bën të lumtur", rrëfen këngëtari italian. "Nëse do të isha prind, sigurisht që fëmijëve të mij do ju diktoja disipinë, por përherë me përkujdes dhe shumë dashuri”, ka vijuar Tiziano Ferro.

Në këtë rrëfim të tij unik, një vend të veçantë ka zënë partneri i tij.“Është shumë i edukuar dhe për këtë jam i lumtur. E për këtë i kërkoj që t’i bëjë gjërat edhe sipas mënyrës së tij që të ndjehet edhe ai mirë e të mos ketë ndjesi për mungesë interesi mes nesh”,ka theksuar një ndër këngëtarët më të famshëm italianë, Tiziano Ferro.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e tmerrrrshme amon a ska pas naj femer qe tia ndryshoj mendimin?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons