Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit prej Thu 19 May 2011, 14:09

Vizitor

avatar
Vizitor
Deshtë

që në takimin e parë lënë përshtypje të fortë. Si të mos ishte kështu,
kur qëllimi i tyre jetësor është që t’i imponohen rrethinës! Kërkojnë
lidhje epshore në të cilën do të jenë dominues, por kur dashurohen janë
shumë të sinqertë dhe spontanë, ndërsa për shkak të sjelljes së tyre
impulsive nganjëherë lënë përshtypjen e njerëzve që kërkojnë sherre!

Demat

janë materialistë të mëdhenj, të cilët edhe marrëdhëniet emocionale
shpesh i kundrojnë nëpërmjet interesit. Para partnerit potencial
gjithnjë dëshirojnë të lënë përshtypje të mirë, ndaj kërkesat e tyre të
mëdha dhe prirjet sensibile i fshehin me kujdes, duke i lënë për më
vonë. Rrallëherë ndërmarrin iniciativën!

Binjakët
do t’ju argëtojnë si asnjë shenjë tjetër. Për gjininë tjetër, të paktën
në fillim, do të jetë me rëndësi pamja jashtme. Emocionet e tyre i
mbajnë nën kontroll për arsye që janë të njohura vetëm për ta, por,
megjithëkëtë, sharmit dhe spirituozitetit të tyre është vështirë t’u
bëhet ballë.

Gaforret

janë tipa vërtet romantikë që shpejt dhe shpesh e ndryshojnë humorin.
Nga partneri presin një kujdes të pakufishëm, ndërsa u lëshohen
ndjenjave të tyre vetëm kur binden se edhe pala tjetër është e
sinqertë.

Luanët

mund të durojnë një numër të pabesueshëm të komplimenteve dhe
lavdërimeve në llogari të tyre. Çdo marrëdhënie të re e përjetojnë si
një rast për t’u treguar, ndërsa, edhe pse janë shumë epshorë,
nganjëherë është e pamundur që t’i dilet mbanë me xhelozinë e tyre.

Virgjëreshat
janë shumë të menduara dhe të drejtpërdrejta, ndërsa nga partneri
kërkojnë siguri, besim dhe saktësi. Romantika e tepruar dhe shprehjet e
dashurisë u duken gjëra qesharake, ndaj me virgjëreshat mos provoni
diçka të tillë!

Peshoret
janë tipa mashtrues me stil, të cilët te gjinia tjetër kanë shumë
sukses. Me kujdes e vlerësojnë sharmin, dukjen e jashtme dhe shijen e
personit që u pëlqen, sepse për ta është tepër e rëndësishme ta gjejnë
një partner që mund të matet me përsosurinë e tyre të jashtme.

Akrepat

i adhurojnë lojërat e joshjes, seksi për ta është tepër i rëndësishëm,
ndërsa ndjenjat i fshehin me kujdes. Kur ndokush i lëndon, nuk e
harrojnë asnjëherë hakmarrjen.

Shigjetarët

janë të guximshëm, kanë energji të madhe dhe vetëbesim. Janë të gatshëm
për çdolloj rreziku. Aventura me shigjetarin gjithnjë do të jetë
interesante, dinamike dhe me plot bujë.

Bricjapët
menjëherë e bëjnë me dije se në marrëdhëniet emocionale duhet të ketë
rend. Lidhja e tyre zhvillohet sipas protokollit dhe pa shpërthim të
emocioneve.

Ujorët
adhurojnë që ta tërheqin vëmendjen, ndërsa lojërat e joshjes me ta
sjellin shqetësime dhe paqartësi. Sjellja e tyre nganjëherë është
ekscentrike dhe provokuese, por me ta kurrë nuk do ta ndieni
monotoninë.

Peshqit

janë persona me natyrë shumë emocionale dhe të dashuruar, ashtu që
është lehtë ta tërheqësh vëmendjen e tyre. Me ta duhet të veprohet
shumë me kujdes, sepse lëndohen lehtë, ndërsa imagjinata e tyre më e
madhe është që rrëfimin e tyre të dashurisë ta kthejnë në një përrallë
me përfundim të lumtur.

Vizitor

avatar
Vizitor
Luanët

mund të durojnë një numër të pabesueshëm të komplimenteve dhe
lavdërimeve në llogari të tyre. Çdo marrëdhënie të re e përjetojnë si
një rast për t’u treguar, ndërsa, edhe pse janë shumë epshorë,
nganjëherë është e pamundur që t’i dilet mbanë me xhelozinë e tyre.

Vizitor

avatar
Vizitor
Luanët

mund të durojnë një numër të pabesueshëm të komplimenteve dhe
lavdërimeve në llogari të tyre. Çdo marrëdhënie të re e përjetojnë si
një rast për t’u treguar, ndërsa, edhe pse janë shumë epshorë,
nganjëherë është e pamundur që t’i dilet mbanë me xhelozinë e tyre.

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Luanët

mund të durojnë një numër të pabesueshëm të komplimenteve dhe
lavdërimeve në llogari të tyre. Çdo marrëdhënie të re e përjetojnë si
një rast për t’u treguar, ndërsa, edhe pse janë shumë epshorë,
nganjëherë është e pamundur që t’i dilet mbanë me xhelozinë e tyre.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
Ujorët
adhurojnë që ta tërheqin vëmendjen, ndërsa lojërat e joshjes me ta
sjellin shqetësime dhe paqartësi. Sjellja e tyre nganjëherë është
ekscentrike dhe provokuese, por me ta kurrë nuk do ta ndieni
monotoninë.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Gaforret

janë tipa vërtet romantikë që shpejt dhe shpesh e ndryshojnë humorin.
Nga partneri presin një kujdes të pakufishëm, ndërsa u lëshohen
ndjenjave të tyre vetëm kur binden se edhe pala tjetër është e
sinqertë.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons