Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Facebook do të nisë procesin për tu bërë një kompani mbarëbotërore nga ku pritet që vlera e saj të përllogaritet nga 75 miliard dollarë deri në 100 miliard. Finacial Times dhe Wall Street Journal raportojnë se kompania do të dorëzojë dokumentet këtë të enjte në agjencinë amerikane të vrojtimit të financave.

Kjo pritet të jetë një nga asetet më të mëdha që do të dalin në treg në bursë që pas daljes së Google me 1.9 miliard në vitin 2004 dhe General Motors në nëntor të vitit 2010 me 20 miliard dollarë.

“Facebook është një arritje e jashtëzakonshme por 75-100 miliard? Do të bëjnë që Apple të duket e pavlerë”, shkruan Rupert Murdoch në Twitter.

Kompania u themelua nga Mark Zuckerberg në vitin 2004 vetëm për studentët e Harvard-it por në pak vite ajo u bë faqja më popullore në botë. Shumë më të mëdha ajo i fiton nga reklamat.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons