Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ura e dashurisë prej Tue 31 Jan 2012, 21:17

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ura “Hoencolern” e cila gjendet në qytetin gjerman Këln, tërheq çifte të dashuruar nga mbarë bota. Legjenda thotë se të gjithë të dashuruarit që do të vendosin dry në vendin e poasëm në urë dhe çelësin do të hedhin në lumin Rajna mund të jenë të sigurt se dashuria e tyre do të jetojë përgjithmonë. Deri tani, në urë janë vendosur mbi një milion dryme emra të gdhendur apo të shkruar të çifteve.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Ura e dashurisë prej Sat 10 Mar 2012, 18:19

Vizitor

avatar
Vizitor
Me sa di une gjysma e ketyre cifteve jane ndare.

3 Re: Ura e dashurisë prej Sat 10 Mar 2012, 19:44

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Ura e dashurise – Jimenez

Tek ura e dashurise,
Gur i vjeter mes shkrepave te larte

-Vendtakim i perjetshem, mbremje e kuqe-
Vij me zemren time ne duar.

-Dhe dashuria ime eshte vetem uje
Qe gjithnje rrjedh, e nuk mashtron
Qe gjithnje rrjedh, e nuk ndryshon
Qe gjithnje rrjedh, e nuk mbaron.

(Juan ramon Jimenez – La puente de l’amor)

4 Re: Ura e dashurisë prej Sat 19 Jan 2013, 20:30

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster

sikur te ishte edhe tek ne dicka e till sa romantike do ishte


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons