Forumi Kuq E Zi
Nga 1 Marsi, Google me rregulla më të thjeshta përdorimi ! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nga 1 Marsi, Google me rregulla më të thjeshta përdorimi ! Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nga 1 Marsi, Google me rregulla më të thjeshta përdorimi ! 405409_216608185097986_181953008563504_445569_100621499_n
Google ndryshon politikën e saj e lehtëson jetën private, si dhe kushtet e përdorimit. Nëse deri tani, disa shërbime të posaçme të këtij motori të fuqishëm kërkimi në internet, nuk mund të përdoreshin nga të gjithë, tashmë ato mund të jenë të lira për klientët.

Mësohet se këto rregulla të reja hyjnë në fuqi më 1 mars, dhe se do të thjeshtojnë dhe standardizojnë ato ekzistuese. Rregullat në fuqi do të konsolidohet. "Autoritetet duan politika më të lehta të fshehtësisë, dhe që të ketë një shumëllojshmëri unike të produkteve", pohon Alma Whitten.

Në veçanti, Mountain View, duhet të konsolidojë dhe të rigrupojë 60 rregullat aktuale. "Ne rishkruam politikën e privatësisë, nga shkronja A në Z, për ta bërë atë sa më të thjeshtë dhe më të kuptueshme", tha Google lidhur me këtë fakt, në një deklaratë për shtyp.

Duke shtuar se këto rregulla të reja, “pasqyrojnë përpjekjet për të përmirësuar sigurinë e përdoruesve”.

Ato parashikojnë rezultate më të mira kërkimi, proces shkëmbimi të të dhënave, si edhe heqje e passwordeve kur ato kanë qenë të nevojshme në disa raste.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons