Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Zbulohet një objekt misterioz në detin Baltik

Kërkuesit e anijeve të mbytura kanë gjetur në shtratin e detit Baltik një objekt misterioz. Kompania suedeze “Ocean Explorer” e ka zbuluar objektin duke përdorur teknologjinë sonare në një pozicion sekret në detin Baltik.

Për shkak të mungesës së fondeve dhe motit të keq, ata nuk mund ta vëzhgojnë objektin nga afër. Fotot e tyre me teknologjinë sonare treguan se objekti është një cilindër i madh me diametër 60 metra dhe një bisht 400 metra të gjatë. Rreth 200 metra më larg u gjet një objekt i ngjashëm në formë disku.

Fotot e objektit tregojnë ngjashmërinë e tij me anijen “Millennium Falcon” të të famshmit Star Trek. Një nga zhytësit e ekipit, Peter Lindberg, tha se “kemi dëgjuar shumë për historinë e këtij objekti (“Millennium Falcon”), për veçorinë e tij për të çuar në botën e nëndheshme”.

Ata po presin përmirësimin e motit dhe mbledhjen e fondeve për të nisur ekspeditën e për të parë nga afër se çfarë mund të jetë brenda atij cilindri gjigand.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons