Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 DI PSE TE DUA prej Mon 30 Jan 2012, 09:21

Kristi


Antar Special
Antar Special
DI PSE TE DUA?sepse ti me fale ate cka askush nuk kishte arritur me
pare.me fale rrahjet e para te zemres,arrite te hyje i pari ne zemren
time aty ku askush nuk kishte arritur deri me sot.me fale ndjenjen me te
bukur me emrin dashuri.me fale emocionet e para qe per mua jane unike.E
DI PSE TE DUA?sepse ma mbushe jeten sepse para se te njihja ty une isha
... bosh,isha nje njeri bosh pa ndjenat qe me d hurove
ti.do doja te isha gjithmon aty pran zemres tende,te degjoja rrahjet e
saj.nese do te kisha ty do te kisha gjith boten sepse ti je bota per
mua.je e vetmja e vertet e rendesishme qe kam .E DI PSE TE DUA?sepse
thjesht dhe vetem me kujtime ti me ploteson.je gjysma ime.sepse vetem me
kujtime ti me fal emocione.te dua sepse vetem kur degjoj emrin tend
zemra shpejton rrahjet e saj.E DI PSE TE DUA?sepse vetem nje fjale e
jotja me ngjit ne qiell dhe mungesa jote me rrezon pertok.sepse mungesa
jote ben qe te vuaj dhe te qesh njekohesisht,me ben te qesh nga ato
kujtime qe kam nga ti dhe me ben te vuaj sepse ste kam prane.E DI PSE TE
DUA?sepse je vet jeta ime.kam harruar qe une vet egzistoj sepse ti je
me i rendesishem se gjithcka tjeter.nje kujtim nga ty me mbush me
shprese dhe jete.E DI PSE TE DUA?sepse dita nis me ty mje imazhin tend
,dhe ne dark mbyll po me imazhin tend.bie te fle me shpresen qe tme vish
ne enderr sepse aty sna pengon askush.vazhdoj te te mendoj si
gjithmon,e si mund te ndodh ndryshe kur ti je aty,n e vendin me te
sigurt ne zemren time.cdo rrahje zemre ta kushtoj ty,cdo lot cdo
buzeqeshje cdo mendim jane te tuat.sepse ti je mendimi im i pare sa
zgjohem dhe mendimi im i fundit kur bie per te fjetur.E DI PSE TE
DUA?sepse perkrah teje endrra kthehett ne realitet.sepse cdo fjal cdo
buzeqeshje e jotja mua me mbush me jete.nje buzeqeshje e jotja ben
diellin te dal kur bie shi.sepse buzeqeshja jote eshte diell per jeten
time.E DI PSE TE DUA?sepse je vet jeta ime .TE DUA ♥

2 Re: DI PSE TE DUA prej Mon 30 Jan 2012, 22:41

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
shum e bukur


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: DI PSE TE DUA prej Mon 21 Jan 2013, 05:31

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
_______________s$______________s _ ____Ah kjo Zemra ime
______________.s$$_____________s$______ sa shum që të don
_____________s$$$?______s_____s$³ ______nga malli për ty
___________.s$$$___ __.s$,___s$$³_______ e shef si po eksplodon
__________s$$$$³______.s$___.$$³
_____,____$$$$$.______s$³____³$________Pse kjo Zemra ime
_____$___$$$$$$s_____s$³_____³,______ _kërkon dashuri prej teje?
____s$___³$$$$$$$s___$$$,______..____ _të lutem kthehu përsëri
____$$____³$$$$$$s.__³$$s_____,,_______dhe rri përgjithmon pran meje!
_____³$.____³$$$$$$$s_.s$$$_
____`$$.____³$$$$$$$_$$$$___s³_
_____³$$s____³$$$$$$s$$$³__s$³_________Te dashurova une ty
______³$$s____$$$$$s$$$$`__s$$_________pa të njohur kush ishe
___s.__$$$$___s$$$$$$$$³_.s$$___________kur degjoja zerin tend
___$$_s$$$$..s$$$$$$$$$$$$$$³_________-_gjithe trupin me dridhej,
___s$.s$$$$s$$$$$$$$$$$$$$$$_
__s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$³__________mendoja se me doje
_s$$$ssss$$$$$$$$$$ssss$$$s_________---dhe u zhyta thelle ne mendime
_$s§§§§§§§§§s$$$$s§§§§§§§§§$$________kurre nuk me shkoj mendja
³§§§§§§§§§§§§§s$s§§§§§§§§§§§§§³________po talleshe me zemren time
§§§§§§§§§§§§§§§s§§§§§§§§§§§§§§_
³§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§³_ _________E shikoj hënën
_³§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§³____________që bën drit në maje të qiellit,
__³§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§³___________besom o vajz te lutem
___³§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§³____________ti mi more edhe rrezet e diellit.
_____³§§§§§§§§§§§§§§§§§§§³_
_______³§§§§§§§§§§§§§§§³______________I kujtoj fjalet ne chat
_________³§§§§§§§§§§§³_______________që ti mi shkrove
____________³§§§§§³_________________e pyes vetveten
______________³§³_____________________pse më harrove?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4 Re: DI PSE TE DUA prej Mon 21 Jan 2013, 05:32

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´ ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶.**E ja e Dashur degjo kete gitare
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶ *.Se keta tinguj ti te therrasin
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶*.*Mo s ma thuaj as nje fjale
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶.* *.Se vet zemrat tona flasin
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´/////.* *. **
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´/////.* *. **Mos harro zemer te vish diten e veres
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´/////.* *. **............kur djelli ndricon ne dritare
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´/////.* *. **une aty do t'ulem ,per ty mendoj
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´/////.* *. **kengen e mallit kendoj me gitare
´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶´´´´´´´´/////.* *. **
´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´´/////´´´´´´¶.*.* ..*.Kur te degjosh se jane
´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶´´´´´/////´´´´´´¶¶. *.* *.*.keputur telat e gitare sime
´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶´/////´´´´¶¶¶¶¶.* .* *. **dije mire o shpirti im
´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶/////¶¶¶¶¶¶¶¶¶.* *. *.*se eshte shkeputur jeta ime
´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶/////¶¶¶¶¶¶¶¶¶.* .* *.*
´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶/////¶¶¶¶¶¶¶¶. ..*.*.*.zemren gitare do bej
´´´´´´´¶¶¶¶¶¶/////¶¶¶*¶¶*¶¶.* .* .* *. notat me gjak dote i vizatoj
´´´´´´¶¶¶¶¶¶ttttt¶¶¶¶*¶¶¶¶¶.* *. *.*Me kete kenge une sot dua te tregoj
´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶.* .* *.se ty e dashur kurre s`do ta harroj
´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ . * .*.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5 Re: DI PSE TE DUA prej Mon 21 Jan 2013, 05:32

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
________ $$$$$$$$$$______$ $$$$$$________Sa zemra i kalova
______$$$$$$$$$$$$__$$$$$ $$$$$$$$_______asnje se pranova
_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$______kur ti mu me shkrove
_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$______magji me leshove
_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$______
______$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$_______u munova me ik
________$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$_________ti dole mem prite
___________$$$$$$$$$$$$ $$$$$____________spata ka me shku
_____________$$$$$$$$$$ $$$______________vetem me u dashuruar
________________$$$$$$$ _________________
___$$$___$$$______$$$__ ____$$$___$$$_____Eja po te lutem
__$$$$$_$$$$$__________ ___$$$$$_$$$$$____ mos me le ne vetmi
__$$$$$$$$$$$__________ ___$$$$$$$$$$$____ Se Zemra nuk don
____$$$$$$$____________ _____$$$$$$$______tjeter por vetem TY..
______$$$______________ _______$$$________
_______$_______________ ________$_________ Me thuaj te dua ti
_______________________ __________________ qe te vdes me ate Dashuri


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6 Re: DI PSE TE DUA prej Mon 21 Jan 2013, 05:32

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
-.....shqiponjë edashur.
_(_`.``)-.....më kryej nji porosi
_( `.`.`_`.)_ ...hapi krahët etua
_`._`-. .___`)._....fluturo për .......
__\`--.___,'_`....)
____`--.____`.___.`)-...nisu pra të lutem
_____`--.---_`. `_`.-).....dhe mos undal askund
________`.--___`;___.`._)..........tëfala idërgon vajzes
___________:-___:___;._`.__,.,_._.......që e... dua shum
____________`\___:_______,-(_____';o`>.
_______________`-.:`___,'___`.__.:___(,-`,...bëri shum të fala
________________\_____;____J___;.___,:...-..........përqafoje për mua
_____________,"`-._>-:_________;,'___`---).,---....thuaj se aj që të.d0
_____________`>'"___"-`_______,'___"":::::".._)`--......kurr ska për të harrua
_______________`;"'_,___(\`\ __`:::::::::::'"____)_`---....
______________`-(_,' -'),)\`._______________.::::"' )`--"")..kur të krysh porosin
___________________\_,':_`.-'_`-----'_`--;-.___`.___``.)`--.___)........këtheu dhe shiqoje mir
_____________________`-^--'_________________\(-.___`.``-.`-=:-.__)............e thuj për fund tung ____________________________________________`___(`. `.`._`.-._`-----.)..................e përgjithmon do shijosh lumturin


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7 Re: DI PSE TE DUA prej Mon 21 Jan 2013, 05:33

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++...Kete lule te bukur ...........,..-.-,_,. .................+++
+++.. me lote e kam ujit , ........ )`-. ’`.( ...................+++
+++ per ty o ... e dashur ........ /.....`...| ...................+++
+++...sa shum jam merzite ...... ...../../ .....................+++
+++....... .............. ................. =(../.=`. ..................+++
+++.sa po me dhemb zemra...... .`-;`.-’ ...................+++
+++ sonte ne kete nate te erret ... `)| .......................+++
+++.....per ty o ... e dashur...........-||...-’|. ...............+++
+++-.....zemra po me plase......... ,_||.._,/ .................+++
+++........................... ...........,..... ||..’. ...................+++
+++..sa dote doja sonte............||..,||/ .......................+++
+++..te vdes edhe une............_`.|/||_, .....................+++
+++...se ti o ... e ime ............ ’-.’._||/ ......................+++
+++...se po me mungon shum.......-»||/.`..................+++
+++............................................... ..................... +++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons