Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nong Yousui, ka dicka qe shume njerez deshirojne ta kene. Behet fjale per nje superfuqi qe arrin te shohe ne erresire. Syte e tij bojeqielli, te rralle ne vetvete, sidomos per nje aziatik, leshojne nje shkelqim ne erresire, si syte e nje maceje qe refketojne driten. Yousui ne Kine eshte nje superhero i vertete.

“Dy muaj pas lindjes, na thane se syte e tij ishin ”ndryshe”, ne e pame qe syte e tij ishin blu", tregon Nong i ati i djalit.

Ne spital prinderit ishin te shqetesuar por i ishte thene te mos shqetesoheshin se ndoshta me kalimin e kohes do t’i ndryshonin.

Djali u rrit dhe syte e tij nuk paten asnje problem, vetem rrezet e forta te diellit e shqetesojne ate. Syte e tij kane mbetur blu si ne lindjen e tij.

Por nje dite nje mesues ka vene re dicka ne sjelljen e djalit. Yousui ishte jashte duke luajtur me shoket e tij, ai shtrengonte syte nese shikonte rrezet e diellit dhe u ankua se kishte pamjen e paqarte.

Nje nga shoket e Yousuis ka treguar nje histori te cuditshme, syte e tij bojeqielli reflektojne ne erresire nese dikush i ndricon me nje elektrik dore.

Mesuesi e ka pyetur i habitur “Nese mund te shihte ne erresire”, dhe ai eshte pergjigjur ”Po”, gjithashtu ka treguar qe shpesh kap karkaleca te eger ne erresire, pa ndihmen e asnje mjeti ndricues.

Nje gazetar i cili ka degjuar per historine e tij te jashtezakonshme, ka kerkuar te beje nje prove me Yousuin. Ai shkroi nje liste ne nje leter dhe i ka kerkuar djaloshit ne erresire te plote, ta lexoje, gje te cilen ai arriti ta beje pa asnje problem. Yousui eshte nje Vip ne Kine. Nje superhero i ri.(E.A/infoalbania)


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons