Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 10 motorret me te shpejte. prej Fri 27 Jan 2012, 22:45

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ja cilet jane 10 motorret me te shpejte per momentin.


Suzuki GSX-R750, 268 km/h



Ducati 1098S, 275 km/h



Honda CBR1000 RR, 276 km/h



MV Augusta F4 R312, 282 km/h



Yamaha YZF- R1, 284 km/h



Suzuki GSX-R1000, 285 km/h



Kawasaki Ninja ZX-10R, 288 km/h



Kawasaki Ninja ZZR1400, 300 km/h



Suzuki Hayabusa, 302 km/h



BMW S1000RR, 306 km/h


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: 10 motorret me te shpejte. prej Fri 27 Jan 2012, 22:48

Vizitor

avatar
Vizitor

kete kam une ak

3 Re: 10 motorret me te shpejte. prej Fri 27 Jan 2012, 22:57

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
un do mar nej si puna e ktij po sme pelqen se ka pak shpejci


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons