Forumi Kuq E Zi
 C'fare eshte dashuria ? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
 C'fare eshte dashuria ? Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 5]

1 C'fare eshte dashuria ? Empty Ç’është dashuria? prej Wed 13 Jul 2011, 14:10

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dashuria është dorëzimi. Dashuria është shkaku i dashurisë. Dashuria është të kuptosh. Dashuria është një muzikë. Dashuria dhe shpirti fisnik janë e njëjta gjë. Dashuria është poezia e trishtimit. Dashuria është vështrimi i shpirtit të thyer në pasqyrë. Dashuria është kalimtare. Dashuria është të mos thuash kurrë që jam penduar. Dashuria është kristalizim. Dashuria është të japësh. Dashuria është ndarja e një çamçakëzi. Dashuria kurrë nuk vihet re. Dashuria është një fjalë boshe. Dashuria është të takosh Zotin. Dashuria është një dhimbje. Dashuria është të jesh sy më sy engjëllin. Dashuria është tek lotët. Dashuria është pritja në kokë të telefonit. Dashuria është një botë e tërë. Dashuria është kapja dorë për dore në kinema. Dashuria është një dehje. Dashuria është një bishë. Dashuria është një verbëri. Dashuria është të dëgjosh zërin e zemrës. Dashuria është një qetësi e shenjtë. Dashuria bëhet temë nëpër këngë. Dashuria i bën mirë fytyrës. Dashuria është malli ndaj një personi që do ta përqafosh fort dhe të duash të rrish me të. Është të dëshirosh se duke përqafuar atë harron gjithçka në botën e jashtme. Është malli i njeriut për të gjetur strehë të sigurt për shpirtin e tij.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Wed 13 Jul 2011, 14:22

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Dashuria eshte gjithqka por ende e pa shpjegushme,mundohesh te gjesh sqarime por nuk kupton asgje.E dashuria eshte vet dashuria te cilen askush nuk mund ta shpjegoj,ashtu sic eshte per mbrenda...

3 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Wed 13 Jul 2011, 15:32

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
eshte ajo ndjenj hyjnore te ciles nuk i ben ball askush


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Wed 13 Jul 2011, 15:43

Vizitor

Anonymous
Vizitor
ufffff dashuria

5 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Wed 13 Jul 2011, 18:38

Altin

avatar
Antar Special
Antar Special
dashuria e bukur por si nje qyp me mjalt ne fillim embelsohesh pa dallim do te hash dhe nuk ngopesh por pa kuptuar ke ren ne kurth se ai qypi eshte i mbushur me m*** dhe ti ha e ha pa mbarim

6 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 22 Jul 2011, 19:52

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Dashuria është të dëgjosh zërin e zemrës. Dashuria është një qetësi e shenjtë. Dashuria bëhet temë nëpër këngë. Dashuria i bën mirë fytyrës. Dashuria është malli ndaj një personi që do ta përqafosh fort dhe të duash të rrish me të. Është të dëshirosh se duke përqafuar atë harron gjithçka në botën e jashtme. Është malli i njeriut për të gjetur strehë të sigurt për shpirtin e tij.

7 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Wed 03 Aug 2011, 04:09

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
no comment


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8 C'fare eshte dashuria ? Empty C'fare eshte dashuria ? prej Fri 27 Jan 2012, 14:56

Vizitor

Anonymous
Vizitor
C'fare eshte dashuria pyeten nje plak!!!
Plaku
u pergjigj : 'Shko ne kopsht dhe me sill lulen me te bukur!'.. Djali
shkoi ne kopsht dhe u kthye pas pak kohe me duart bosh. 'E gjete?'
-pyeti plaku. Djali tha : 'Gjeta 1 lule te bukur, por vazh...dova
te kerkoja duke shpresuar qe te gjeja nje tjeter akoma me te bukur. Me
von e kuptova se ajo kishte qen me e bukura dhe u ktheva pas ta merrja
,por nuk e gjeta me!'... Ateher plaku i tha : 'Kjo eshte Dashuria e
Vertet... Nuk e vlereson kur ajo qendron perballe teje, por e kupton sa e
rendesishme ishte vetem pasi e ke humbur!'

9 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 29 Jan 2012, 21:43

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje adoleshent pyeti nje te moshuar:
"Ne nje marredhenie,cila gje eshte me e rendesishme,te duash apo te te duan?"

Pastaj ai u pergjigj:
"Cila gje eshte me e rendesishme per nje zog?
Krahu i majte apo i djathte?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

10 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sat 11 Feb 2012, 08:10

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Dashuria është si një vepër arti, si një simfoni, në të cilin ju nuk mund të vendosni të tjera melodi, sepse mund ta deformoni dhe shkatërroni atë.

11 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Tue 14 Feb 2012, 21:34

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ajo pa te cilen jeta nuk ka kuptim


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

12 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Mon 26 Mar 2012, 23:24

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Dashuria eshte ajo qe pa te s'jetohet dot


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

13 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Tue 27 Mar 2012, 14:33

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Dashuria është si një vepër arti, si një simfoni, në të cilin ju nuk mund të vendosni të tjera melodi, sepse mund ta deformoni dhe shkatërroni atë.

14 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Tue 27 Mar 2012, 16:52

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Ndjenj qe ndjehet thell ne shpirt


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

15 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Tue 27 Mar 2012, 18:11

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Vuajtje dhe deshire.

16 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Tue 27 Mar 2012, 18:17

Vizitor

Anonymous
Vizitor
DASHURIA.........KRIZA TE TMERRSHME STOMAKU  C'fare eshte dashuria ? 1416650876

17 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 01 Apr 2012, 09:29

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
Dashuria per mua eshte kjo.....
___Dhurim lulesh pa arsye.
___Ta duash tjetrin me te metat qe ka dhe ti pranosh ato.
___Te besh dicka per te qe tregon diferencen midis te mires dhe shume te mires.
___Te futesh hundet ne jastek dhe te ndjesh eren e tjetrit kur ai iken.
___Te pranosh largesine e perkohshme.
___Te mos tradhetosh.
___Te qeshesh gjithmone bashke.
___Te shikohemi ne sy ashtu si ne diten e pare.
___Te ndash gjithcka.......

18 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 06 Apr 2012, 00:50

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Dashuria eshte nje lum,,po u zhyte u mbyte  C'fare eshte dashuria ? 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

19 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sat 07 Apr 2012, 21:12

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Kristina shkruajti:DASHURIA.........KRIZA TE TMERRSHME STOMAKU  C'fare eshte dashuria ? 1416650876

20 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sat 07 Apr 2012, 21:14

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Dashuria per mua deri tani vuajtje  C'fare eshte dashuria ? 1141667947

21 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sat 07 Apr 2012, 21:15

Vizitor

Anonymous
Vizitor
@Aldo shkruajti:Dashuria per mua deri tani vuajtje  C'fare eshte dashuria ? 1141667947
3333 3333

22 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Tue 25 Sep 2012, 10:42

Capkene

Capkene
Princeshe
Princeshe
Per mua Dashuria eshte...buzeqeshje por eshte dhe qarje e lot.Dashuria eshte...diell por eshte dhe shi,ndonjehere eshte ere e lehte,furtune e stuhi.Dashuria eshte...dite e gjate por dhe nate pa mbarim...eshte si loje,si bixhoz ndoshta dhe si argetim.Dashuria eshte...lule por mund te jete dhe gjemb,ndonjehere eshte me ngjyra ka raste ku eshte dhe e erret,sterr e zeze.Dashuria...mund te jete femer por mund te jete dhe mashkull,ndonjehere eshte si serial,ndonjehere si teater...ndonjehere te gezon e befas te zhgenjen,njehere ta thote troç e njehere te genjen...pastaj te do e me pas te urren...

23 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Thu 27 Sep 2012, 16:34

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Helm hesapi  C'fare eshte dashuria ? 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

24 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Thu 27 Sep 2012, 19:27

pexha

pexha
Antare i ri
Antare i ri
ajo qe te mungon

25 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 28 Sep 2012, 09:58

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Eshte e nevojshme dhe e domosdoshme per te gjithe njerezimin


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

26 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 28 Sep 2012, 10:49

Gentleman

Gentleman
VIP
VIP
sic e dim dashuria eshte nje konsomimi me i fort se droga dhe gjithcka :P
kshtu ju preferoj mos e perdoreni ne raste merzie :P

27 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 28 Sep 2012, 10:49

LoveR

LoveR
VIP
VIP
Dashuria eshte humbje kohe :P

http://ndjenja.tk/

28 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 28 Sep 2012, 10:50

Gentleman

Gentleman
VIP
VIP
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Dashuria eshte humbje kohe :P
khuu po shum e kohen e pasna humbur une ateher Very Happy

29 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 28 Sep 2012, 10:54

LoveR

LoveR
VIP
VIP
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Dashuria eshte humbje kohe :P
khuu po shum e kohen e pasna humbur une ateher Very Happy

Te gjithe kohen e ke humbur aty Very Happy

http://ndjenja.tk/

30 C'fare eshte dashuria ? Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 28 Sep 2012, 10:57

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Dashuria eshte humbje kohe :P
T'i a e di qe pa dashuri jeta s'ka kuptim


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 5]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons