Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Buzeqeshja jote më thotë... prej Fri 27 Jan 2012, 14:49

Vizitor

avatar
Vizitor
Buzeqeshja jote më thotë, se ndjen dicka per mua.. shkel syrin

2 Re: Buzeqeshja jote më thotë... prej Sun 29 Jan 2012, 21:41

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
se je e lumtur te pakten kte moment


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: Buzeqeshja jote më thotë... prej Mon 26 Mar 2012, 23:34

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Rri me mua


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

4 Re: Buzeqeshja jote më thotë... prej Tue 27 Mar 2012, 14:31

Vizitor

avatar
Vizitor
Ironi e vetem ironi.

5 Re: Buzeqeshja jote më thotë... prej Tue 27 Mar 2012, 16:53

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Asgje


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

6 Re: Buzeqeshja jote më thotë... prej Tue 27 Mar 2012, 19:43

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
asgje

7 Re: Buzeqeshja jote më thotë... prej Tue 27 Mar 2012, 19:49

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
1 sa te dua 2 ca karagjozi varet nga situata

8 Re: Buzeqeshja jote më thotë... prej Tue 27 Mar 2012, 19:49

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
varet nga kush e merr

9 Re: Buzeqeshja jote më thotë... prej Wed 28 Mar 2012, 17:41

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:varet nga kush e merr
S po shoh buzeqeshje fare

10 Re: Buzeqeshja jote më thotë... prej Wed 28 Mar 2012, 18:10

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
nuk ke ku ta shohesh ajo fshihet pas trrishtimit

11 Re: Buzeqeshja jote më thotë... prej Wed 28 Mar 2012, 21:26

Vizitor

avatar
Vizitor
Denis s me pelqen te shoh fytyra te trishtuara....

12 Re: Buzeqeshja jote më thotë... prej Fri 06 Apr 2012, 00:52

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Shumecka


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

13 Re: Buzeqeshja jote më thotë... prej Sat 19 Jan 2013, 20:09

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
se deshiron tme kesh prane


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons