Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 "Fe me fe, dhe me dhe" prej Fri 27 Jan 2012, 14:36

Vizitor

avatar
Vizitor
Shpesh here degjoj kete thenje, sic ne shqip por dhe ne italisht.
Perdoret gjithashtu dhe ne france dhe kudo edhe ketu ku rroj. Sa e vertet eshte?
Te kesh prane nje person qe ka te njejten kultur tenden, te njejten
vendlindje, te njejta tradita, etj etj....eshte kaq e domosdoshme?

Pres mendimet e juaja.

2 Re: "Fe me fe, dhe me dhe" prej Sun 29 Jan 2012, 21:40

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ne fakt eshte pak e veshtir te rrish me persona qe nuk kan te njejten tradita me tuat, se bien shum gjera ne kundershtim me nejra tjetren, por njeriu e ka kt eaftesi qe ambjentohet ne cdo vend qe shkon


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: "Fe me fe, dhe me dhe" prej Mon 21 Jan 2013, 05:34

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Kjo esht e shum normale do te rrespketoj fejen dhe kulturen timeeee..........Rrespekteeeeeee gjitheve shqiptare..........


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons