Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Çka enderroni akoma? prej Fri 27 Jan 2012, 13:56

Vizitor

avatar
Vizitor
Shume prej nesh ne jete mund te kemi arritur mjaft qellime tashme dhe me pune, mund, djerse, koke-çarje, nerv, vrull, kembe-ngulje dhe vullnet te kemi realizuar pse jo shume prej ëndrrave tona - jo thjesht disa.

Njeriu fantazon shume, enderron mbase edhe me shume, por ka edhe iluzione te pafundme qe jane thjesht "genjeshtra" te nje realiteti te trilluar apo te nje surealiteti te paperjetuar.Pyetja ime ne kete rast eshte:Ç'farë Ëndrrash keni në shpirtin tuaj, që doni t'i bëni Realitet?!I MIREPRES PERGJIGJET TUAJA NE KETE TEME.

2 Re: Çka enderroni akoma? prej Sun 29 Jan 2012, 21:37

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
i kam realizuar te gjitha ahahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: Çka enderroni akoma? prej Sat 10 Mar 2012, 18:40

Vizitor

avatar
Vizitor
Njeriu fantazon shume, enderron mbase edhe me shume, por ka edhe iluzione te pafundme qe jane thjesht "genjeshtra" te nje realiteti te trilluar apo te nje surealiteti te paperjetuar.


Une thjesht s dua ti kaloj keto.

4 Re: Çka enderroni akoma? prej Sat 10 Mar 2012, 19:21

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
une enderroj qe te mbaroj shkollen e mesme ne rezultate te shkelqyera,edhe ne nje te ardhme te afert te jem me djalin qe dua.

5 Re: Çka enderroni akoma? prej Tue 20 Mar 2012, 10:39

Vizitor

avatar
Vizitor
@$EB@$TJ@N shkruajti:i kam realizuar te gjitha ahahha
Lumsi ti

6 Re: Çka enderroni akoma? prej Mon 26 Mar 2012, 23:12

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Ye punoj aty ku enderroj me vite te tera


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

7 Re: Çka enderroni akoma? prej Wed 28 Mar 2012, 21:32

Vizitor

avatar
Vizitor
Njeriu fantazon shume, enderron mbase edhe me shume, por ka edhe iluzione te pafundme qe jane thjesht "genjeshtra" te nje realiteti te trilluar apo te nje surealiteti te paperjetuar.


Une thjesht s dua ti kaloj keto.

Endeerroj dashurine per momentin.

8 Re: Çka enderroni akoma? prej Fri 06 Apr 2012, 01:00

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Te jem prane A*******


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

9 Re: Çka enderroni akoma? prej Fri 06 Apr 2012, 05:50

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Eshte interesante se une kur jam ne gjume, shoh pak enderra, kurse kur jam zgjuar, jam nje enderrimtar i pa permiresueshem dhe enderrat e mia kane te bejne me dashurine....

10 Re: Çka enderroni akoma? prej Fri 06 Apr 2012, 07:20

Vizitor

avatar
Vizitor
Kristina shkruajti:Njeriu fantazon shume, enderron mbase edhe me shume, por ka edhe iluzione te pafundme qe jane thjesht "genjeshtra" te nje realiteti te trilluar apo te nje surealiteti te paperjetuar.


Une thjesht s dua ti kaloj keto.

Endeerroj dashurine per momentin.

11 Re: Çka enderroni akoma? prej Fri 06 Apr 2012, 08:22

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
1 shtepi te gjithen timen edhe nje familje

12 Re: Çka enderroni akoma? prej Sat 07 Apr 2012, 21:08

Vizitor

avatar
Vizitor
ASGJE ME

13 Re: Çka enderroni akoma? prej Sat 19 Jan 2013, 20:05

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
tmbaroj shkollen me nota tmir e tgjej naj cun tmir me kalu jeten(sepse me ate qe du se kom shoncin)


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons