Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 3]

1 Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Fri 27 Jan 2012, 13:53

Vizitor

avatar
Vizitor
Per cdo dashuri ka nje fund........

2 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Sun 29 Jan 2012, 21:34

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
me than qe po ta beja te qeshte ajo do me donte me shum, por sa me shum qe e beja te qeshte aq me shum e doja un ate


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Sat 10 Mar 2012, 18:32

Vizitor

avatar
Vizitor
Cdo filim i bukur mbaron hidhur do thoja.

4 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Sat 10 Mar 2012, 19:30

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
"T premtoj se edhe sonte,sikur cdo nate tjeter do te mbetem pa gjume duke menduar per ty.Por edhe nese fle,ti do te jesh enderra ime e vetme,dhe enderra me e bukur "

5 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Fri 23 Mar 2012, 18:38

Vizitor

avatar
Vizitor
Mos ta pafsha me bojen,.

6 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Mon 26 Mar 2012, 23:10

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Kristina shkruajti:Mos ta pafsha me bojen,.
Kete do e thoja edhe une


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

7 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 09:07

Vizitor

avatar
Vizitor
Je ti ai qe po i jep shije diteve te mia sado qe s te kam prane e je diku larg.

8 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:14

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
flm qe je pjes e jetes sime

9 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:15

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Me zure frymen.....

10 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:16

Vizitor

avatar
Vizitor
@Ylli shkruajti:Me zure frymen.....
Kush more aman

11 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:18

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
po une qe skam kujt ja dedikoj......ja po them dicka jeni te gjith shum xhentile

12 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:19

Vizitor

avatar
Vizitor
Me mungon shume ..me shume se shume.

13 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:20

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po une qe skam kujt ja dedikoj......ja po them dicka jeni te gjith shum xhentile
ma dediko mua meqe nuk me njeh akoma

14 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:21

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:
@gladiatori shkruajti:po une qe skam kujt ja dedikoj......ja po them dicka jeni te gjith shum xhentile
ma dediko mua meqe nuk me njeh akoma

15 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:21

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
te dua me shume se jeten time dhe me mungon shume shume

16 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:39

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
[quote="Kristina"]
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po une qe skam kujt ja dedikoj......ja po them dicka jeni te gjith shum xhentile
ma dediko mua meqe nuk me njeh akoma [img] [img]
.. do te isha i padrrejte prandaj ja u dedikoj te gjitheve

17 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:40

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[quote="gladiatori"]
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po une qe skam kujt ja dedikoj......ja po them dicka jeni te gjith shum xhentile
ma dediko mua meqe nuk me njeh akoma [img] [img]
.. do te isha i padrrejte prandaj ja u dedikoj te gjitheve

18 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:41

Vizitor

avatar
Vizitor
super...Denis

19 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:42

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
a u bera per shpulla thua....

20 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:42

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[quote="gladiatori"]
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po une qe skam kujt ja dedikoj......ja po them dicka jeni te gjith shum xhentile
ma dediko mua meqe nuk me njeh akoma [img] [img]
.. do te isha i padrrejte prandaj ja u dedikoj te gjitheve
ti je shume i sjellshem

21 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:42

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:a u bera per shpulla thua....
jo pa merak..super thash

22 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:42

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti: super...Denis
ina sikur te isha djal... do ishe ti vajza qe do zgjidhja x te kaluar jeten....

23 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:44

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
me mungon shume dhe nuk rri dot pa ty

24 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:44

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti: super...Denis
ina sikur te isha djal... do ishe ti vajza qe do zgjidhja x te kaluar jeten....

TE KAM SHUME XHAN SHEJTANE ME BANE ME QA TANI

25 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:45

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[quote="Kristina"]
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti: [img] super...Denis
ina sikur te isha djal... do ishe ti vajza qe do zgjidhja x te kaluar jeten.... [img]

TE KAM SHUME XHAN SHEJTANE ME BANE ME QA TANI
na mi na se sjam djal ishalla qa prej gezimit se vallaj keq puna pastaj

26 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:45

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
engjell rri mire

27 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:46

Vizitor

avatar
Vizitor
[quote="Engjelli_blu"]
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti: [img] super...Denis
ina sikur te isha djal... do ishe ti vajza qe do zgjidhja x te kaluar jeten.... [img]

TE KAM SHUME XHAN SHEJTANE ME BANE ME QA TANI
na mi na se sjam djal ishalla qa prej gezimit se vallaj keq puna pastaj
UAAAAA NGA GEZIMI JO MOJ... NGA HALLI

28 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:47

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:engjell rri mire
cfare do te thuash me rri mir se nuk e kuptoj ....

29 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:47

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

30 Re: Nje fjali qe do t'ia dedikoje dikujt .... prej Thu 29 Mar 2012, 12:47

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
anna shkruajti:engjell rri mire
cfare do te thuash me rri mir se nuk e kuptoj ....
mos e gacmo shume inen se do mendoje se je cun edhe hajde mba inen pastaj

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 3]

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons