Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Angry Birds në Facebook për 14 shkurt prej Thu 26 Jan 2012, 22:15

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Angry Birds është loja më e famshme mobile, e cila është në dispozicion në disa platforma, duke përfshirë kompjuterët Mac, PC, si dhe ato të Google, Android, si dhe Apple iOS.
Mirëpo, me sa duket zogjtë dhe derrat e Angry Birds do të vijnë edhe në rrjetin më të madh social në botë, Facebook.com, dhe kjo do të ndodhë në ditën e të dashuruarve, Shën Valentinin më 14 shkurt.

Angry Birds është shkarkuar më shumë se 700 milionë herë deri më tani, ndërsa krijuesi i lojës Rovio Mobile tani është duke pritur të tejkalojë numrin e 1 miliardë shkarkimeve.

Rovio Mobile ka bërë një punë të mirë me lojën Angry Birds, dhe njëra prej arsyeve pse loja është bërë kaq e famshme, janë versionet e reja dhe pa pagesë të lojës që janë në dispozicion për përdoruesit. / Telegrafi /


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons