Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kaloi 2 vjet ne WC prej Thu 26 Jan 2012, 21:23

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

inezja Me Jan Leong (58 vjeçare) nga Singapori ka kaluar dy vjet e gjysmë, përkatësisht 902 ditë, në guacën e WC –së në banjën e vet ku ka ngrënë dhe ka fjetur. Gjatë gjithë kësaj kohe ka qëndruar e zhveshur, ka bërë dush vetëm 18 herë dhe ka komunikuar vetëm me bashkëshortin Kian An Ongom.

Ajo ka thënë se për ta bërë këtë e “ka shtyrë një forcë” dhe ka sqaruar se as vetë nuk e ka kuptuar pse u detyruar të mbetej në banjë. Thotë se kishte ndjenjën se po të dilte do t’i ndodhte ndonjë e keqe, përkatësisht se do të gjuhej me gurë, do të spërkatej me ujë ose do të sulmohej në ndonjë mënyre tjetër.

Ajo kishte refuzuar të fliste edhe me djalin 27 vjeçar, me profesion gazetar e bashkëshorti që kujdesej për të disa herë ishte përpjekur ta largonte nga banja, por ajo kundërshtonte vendosmërisht duke thënë se “dikush po e mbante fuqimisht aty”.

Kian megjithatë u detyrua të kërkonte ndihmë profesione dhe thirri personelin e një spitali i cili me dhunë e largoi kinezen nga banja.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons