Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Krokodili përpiu vajzën para babait prej Thu 26 Jan 2012, 21:20

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Maumere, 23 janar – Një krokodil pak ditë më parë e gëlltiti një vajzë dhjetëvjeçare në Indonezi para syve të babit që s'kishte çfarë të bënte, njofton AP .

Zyrtarë të krahinës Nusatengara kumtuan se vajza bashkë me babanë e vëllanë po gjuante breshka në momentin kur u kap nga krokodili i cili e gëlltiti menjëherë.

Popullata vendore gjeti rrobat e vajzës disa orë më pas.

Në muajin e kaluar kishte ndodhur edhe një gëlltitje e një djali.

Fshatarët e lokalitetit në javët e fundit kanë njoftuar për humbje të bagëtisë së tyre.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons