Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Horror në Poloni, nga pusetat del gjak prej Thu 26 Jan 2012, 21:11

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Në qytetin Koscierzyna të Polonisë një fenomen anormal ka shqetësuar jo vetëm banorët por edhe autoritetet. Në qytet po krijohen pellgje të shumta, dhe jo si zakonisht me ujë por me gjak.

Autoritet e lajmëruar nga banorët e alarmuar kanë zbuluar edhe misterin që tmerroi për vdekje banorët e qytetit. Sipas policisë lëngu i kuq ishte vërtet gjak, por jo njëriu.

Ata thanë se gjaku vinte nga një fabrikë mishi së cilës i ishin bllokuar tubacionet e shkarkimit dhe gjaku po dilte nëpër puseta.

Por jo vetëm kaq, shqetësimi i banorëve vazhdon dhe ata ankohen se ky gjak mund të kthehet në burim infeksionesh.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons