Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shpella më e frikshme në Britani prej Thu 26 Jan 2012, 21:10

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nuk ka asnjë dyshim për këtë foto. Kjo është shpella më e frikshme e Britanisë. Fotografi ka kapur një pamje kafke të frikshme në reflektimin e fytyrës në këtë shkëmb të largët qark liqenit Lake District në Coniston.

Vetëm trimat do të tentonin të hynin në këtë shpellë, ku ujërat e akullta të saj kanë marrë jetën e disa prej tyre në tre vitet e fundit. Por në qoftë se ka pasur ndonjë rrezik që i pret vizitorët në këtë shpellë atë mund ta shohim vetëm me anë të kësaj fotoje.

Liqeni në gurore i braktisur është një vend i frikshëm po aq sa e tregon ky imazh ku ju do të shihni një kafkë gjigande të frikshme. Imazhi është marrë nga një zhytës i cili ka qënë i vetëm në ujërat e minierës pranë Coniston në Cumbria.

Fotografi Peter Bardsley tha: “Shumë zhytës kanë vdekur këtu në këto tunele nënujore, por edhe alpinistë të shumtë kanë vdekur në këtë vend”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons