Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ndonjëherë statuset e miqve në Facebook apo Twitter i marrim shaka ose thjesht lojëra por nuk është gjithmonë kështu.

Një 18-vjeçare nga Texas, SHBA ka paralajmëruar 144 herë në profilin e saj në twitter që do vetëvritej por askush nga 500 miqtë e saj virtualë nuk e ka marrë seriozisht dhe nuk e ka besuar në ato që shkruan e ta ndihmonte të shmangte aktin e vetëvrasjes.

Adoleshentja pretendonte se dikush në familje e shfrytëzonte seksualisht. Kjo mendohet të ketë qënë dhe arsyeja kryesore që ka çuar vajzën në depresion, raporton "Daily Mail".

Vajza madje kishte folur edhe me shërbimet e mbrojtjes së minorenëve dhe me një mësues të kolegjit që frekuentonte, duke u thënë se një pjestar i familjes e shfrytëzon seksualisht.

Por, as këta nuk e besuan, duke kërkuar prova dhe për këtë arsye, 18 vjeçarja i dha fund jetës.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons