Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Vodhën 8 laptop-ë për 35 sekonda prej Sat 30 Apr 2011, 15:37

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pasi kishin hyrë në një dyqan kompjuterësh në Mersin (Turqi), dy persona kanë arritur të vjedhin 8 laptop-ë për 35 sekonda. E gjithë kjo është regjistruar nga kamera e sigurisë së dyqanit.
Në pamjet e kamerës së sigurisë të marra nga vjedhja (autorët e të cilës akoma nuk dihen), të realizuar në 28 maj të vitit 2009 në një dyqan kompjuterësh, shihen dy persona të cilët duke thyer xhamat e dyqanit kanë hyrë brenda rreth orës 04.00.
Dy autorët, të cilët kishin vendosur çorape në kokë për të mos u njohur, kanë kontrolluar një nga një të gjithë kompjuterët në raft pavarësisht ndezjes së alarmit. Të veshur me doreza, vjedhësit morën laptop-ët. Pasi analizuan dhe çantat e laptop-ëve autorët hodhën në tokë çantat boshe. Hajdutët arritën të marrin 8 laptop-ë për 35 sekonda dhe të ikin.
Krahas kësaj në kamera dëgjohet zëri i njërit prej tyre, i cili me duart të mbushur me laptop-ë pyet shokun e tij “A të marr prapë?”.

http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons