Forumi Kuq E Zi
Duka: Përbaltje e nxituar  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Duka: Përbaltje e nxituar  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Duka: Përbaltje e nxituar  Empty Duka: Përbaltje e nxituar prej Tue 24 Jan 2012, 14:11

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Pak ditë pas dyshimeve per trukime që qarkullojnë në bazë të përgjimeve telefonike në Greqi ku përmendet ish-trajneri i përfaqësueses sonë, kroatit Josip Kuzhe, ka reaguar edhe presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka.

Ai ka hedhur poshtë gjithcka duke e quajtur të gjithën këtë “një përbaltje e nxituar që i bëhet kombëtares sonë”.

“Realisht nuk më pëlqen nxitimi për të përbaltur dhe akuzuar Kombëtaren shqiptare në bazë të thashethemeve që mund të kenë ndodhur në Greqi apo ndonjë vend tjetër. Kam bindjen e plotë që Kombëtarja shqiptare nuk ka trukuar asnjëherë. Trajneri nuk luan futboll, që ai të bëjë dicka duhet të komunikojë me futbollistët, i njoh të gjithë ata që përfaqësojnë Shqipërinë dhe nuk kanë manipuluar kurrë. Kombëtarja nuk është e Dukës apo Kuzhes, por e gjithë shqiptarëve. Më vjen keq që po nxitohemi dhe denigrojmë edhe një gjë të mirë që kemi”, tha Presidenti i FSHF, Armando Duka.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons