Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pasqyra që mat temperaturën e trupit prej Sat 30 Apr 2011, 15:36

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nëse dëshironi të dini nëse keni temperaturë të lartë, mjafton të qëndroni para pasqyrës “Nec”.
Bëhet fjalë për një shpikje japoneze, pasqyrës e cila përmes reflektimit të trupit, e mat temperaturën. Prodhuesit thonë se kjo shpikje, në tërësi do ta zëvendësojë termometrin tradicional.
Është interesant se aparati në vete përmban të njëjtit sensorë ultra të kuq termografë, që përdoren në aeroporte për regjistrimin të shenjave të gripit te pasagjerët.\

http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons