Forumi Kuq E Zi
Kombëtarja, De Biasi nis punën Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kombëtarja, De Biasi nis punën Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Kombëtarja, De Biasi nis punën Empty Kombëtarja, De Biasi nis punën prej Sun 22 Jan 2012, 09:31

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Kombëtarja, De Biasi nis punën DE-BIAZI-konference
Përmes një konfrence për shtyp, të zhvilluar në mesditë, italiani i pankinës kuqezi i ka paraprirë zborit 5-ditor të elementëve të spikatur të kampionatit shqiptar, kandidatë për ekipin kombëtar.

Gianni de Biasi ka qartësuar pikëpamjet e tij për këtë grumbullim, që starton në fakt eksperiencën e tij në krye të kombëtares shqiptare.

“Unë do të mësoj këto pesë ditë se cfarë më ofron kampionati shqiptar. Pas këtyre 5 ditëve do të kem

Dyert e përfaqësueses janë të hapura për të gjithë ata që kanë aftësinë për të qenë pjesë e saj

Gianni de Biasi
Trajner i kombëtares shqiptare një ide më të qartë për lojtarët që më duhen më pas. Sipas idesë sime, dyert e përfaqësueses janë të hapura për të gjithë ata që kanë aftësinë për të qenë pjesë e kësaj përfaqësueseje. Kjo është dicka shumë demokratike dhe meritokratike, kush e meriton do të jetë”, ka deklaruar De Biasi.

“Sigurisht që të gjithë lojtarët që luajnë jashtë do të jenë nën vëzhgimin tim dhe të ndihmësve të mi, por gjithësesi nuk do të kemi mundësinë t’i vëzhgojmë të gjithë. Duke qenë se ndeshja e radhës do të jetë më 29 shkurt, mendoj se edhe koha fizike nuk na e lejon e si rrjedhojë do të vazhdoj të vëzhgoj lojën e tyre nëpërmjet dvd-ve”, ka shtuar trajneri.

Në grumbullimin e tij të parë si kreu i pankinës kuqezi, De Biasi do të ketë në disozicion plot 27 lojtarë, të cilët aktivizohen në klubet e Kategorisë Superiore. Ata do të jenë nën urdhrat e italianit për 5 ditë.

Të dielën do të kryhen dy seanca stërvitore, kurse të hënën vetëm një. Ndeshja e parë që De Biasi do të udhëheqë kuqezinjtë do të jetë miqësorja e 29 shkurtit me Gjeorgjinë.
Kombëtarja
Shqipëria trukohej në Greqi
Nuk ka para për stadiumin e ri
Renditja e FIFA-s, Shqipëria e 77-a

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons