Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A ekziston në të vërtet kjo krijesë? prej Sat 21 Jan 2012, 22:32

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një video misterioze e xhiruar në pyjet e Rusisë tregon një krijesi si gorillë por që nuk njihet se ekziston. Por e gjitha kjo mendohet se është një sajesë. Zona ku është xhiruar video njihes si vendi ku ka shenja të OFO-ve si dhe të kësaj krijese të panjohur të emëruar Yeti.

Por pavarësisht dyshimeve ministri i Punës dhe Zhvillimit Socila në repuliknë Ingushetia në Rusi, Bagaudin Marshani thotë se kjo është e vërtet dhe se është xhiruar ngan jë gjuetar.

“Kafsha duket si gorilla, 2 metra e gjatë, e zezë, duket si femër dhe është një krijesë shumë e madhe”, shprehet Marshani.

Kjo krijesë ecën ri njeri dhe i përdor duar po ashtu si njeri. Por më vonë Marshani reagoi duke thënë se Yeti nuk ekziston dhe se e gjitha është bërë për tërheqjen e turistëve.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons