Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Sharon Stone: Kisha frike se do shëmtohesha prej Sat 21 Jan 2012, 22:15

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ajo është cilësuar si një ndër femrat më të bukura në botë por Sharon Stone ka patur pasiguri për pamjen e saj të jashtme. 53 vjeçarja pranon se është ndjerë e frikësuar se do të shëmtohej pas një problemi dhe remoragjisë së trurit që pësoi në vitin 2001. “Dola nga spitali me një kujtesë të humbur. Këmba ime e majtë kishte probleme dhe nuk dëgjoja dot me veshin e djathtë. Një pjesë e fytyrës sime po binte dhe mendova se nuk do të isha më sërish e bukur. Kush do të donte të ishte pranë meje?”, u shpreh ajo.Ajo është cilësuar si një ndër femrat më të bukura në botë por Sharon Stone ka patur pasiguri për pamjen e saj të jashtme. 53 vjeçarja pranon se është ndjerë e frikësuar se do të shëmtohej pas një problemi dhe remoragjisë së trurit që pësoi në vitin 2001. “Dola nga spitali me një kujtesë të humbur. Këmba ime e majtë kishte probleme dhe nuk dëgjoja dot me veshin e djathtë. Një pjesë e fytyrës sime po binte dhe mendova se nuk do të isha më sërish e bukur. Kush do të donte të ishte pranë meje?”, u shpreh ajo.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jaqe bukuria sesht gjithnje sado tmundohemi ajo nuk qendron gjithnje tek nje njeri


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons