Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Personi i cili mundi të filmonte ambientet e fshehta të bazës nëntokësore sekrete amerikane, ku aty po rezervohen sasi shumë të mëdha ushqimesh është një punonjës i kësaj baze dhe njëkohësisht blogger. Sigurisht jo për shumë, pasi niveli i bazës ku ai punësohet dhe xhirojë pamjet që vijojnë është TOP LEVEL SECURITY.
Tunelet nëntokësorë, janë kaq të mëdhenj saqë qarkullojnë lirshëm maune me rimorkio dhe të manovrojë pa asnjë problem… duke shkarkuar ngarkesën në depot e nëndheshme krejt lirshëm. Pamjet filmike e vërtetojnë më së miri këtë gjë.
Tani pyesni veten!!!
Ambiente gjigande nëntokësore, bazë ushtarake, magazina me përmasa marramendëse ku mund të rezervohen sasi të pa imagjinueshme ushqimesh!
Grumbullimi i sasive të mëdha ushqimesh ndoshta mund të mos përbëjë dhe ndonjë dyshim të madh, pasi ushqimi grumbullohet dhe në magazina sipërfaqësore në sasi të mëdha, gjithsesi.
Por, e çuditshmja e gjithë kësaj është se pse duhet që ambientet nëntokësor të kenë një nivel tepër të lartë sigurie?
Mos vallë kanë frikë se i vjedh kush?
Apo diçka tjetër po ndodh?
Sigurisht që ata diçka dinë, që ne nuk e dimë!
Ndiqni pamjet e filmuara në mënyrë ët fshehtë nga blogger-i i cili ndoshta me këtë gjest vë dhe jetën e tij në rrezik:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons