Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një ish- marinar amerikan ka marrë 7.5 milion dollarë kompensim pasi një aksident në Kaliforni detyroi mjekët që t’i shkurtojnë penisin me 3.8 centimetër.

I sapomartuari Matthew Wall u lëndua pas një aksidenti dhe iu dëmtuan nervat dhe kocka pubike. 27 vjeçari iu nënshtrua një operacioni rikonstruktues dhe pas tij, penisi i ishte shkurtuar me 3.8 centimetër.

Një juri vendosi që ai të marrë si kompensim 7.553.000 dollarë për dhimbjen, vuajtjen, pagesat mjekësore dhe humbjen e të ardhurave.

Zoti Wall po i jepte motorit të tij për të shkuar në punë kur u godit nga një autobus i një showroom-i makinash aty pranë.

Kompania e makinave që duhet të paguajë faturën, thotë se do e apelojë vendimin.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons