Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ishulli i vogël i Montekristos- i bërë i famshëm në mbarë botën nga Aleksandër Dyma si vendi i thesarit gjigant, është pushtuar nga minjtë.

Ishulli i pabanuar, pranë Toskanës në Itali, vizitohet nga rreth 1 mijë turistë në vit. Mendohet se varkat që çojnë vizitorët kanë sjellë aty edhe minjtë e zinj. Ishulli mund të vizitohet vetëm duke marrë një leje nën rregulla të rrepta.

Ishulli, i bërë i famshëm nga Konti i Montekristos, tani do bombardohet nga ajrit me 26 ton helm, për të zhdukur minjtë. Këta të fundit rrezikojnë jo vetëm turistët, por edhe rezervën ekologjike në zonë. Megjithatë ekziston rreziku se helmi do përfundojë në ujë dhe do dëmtojë jetën aty.

Ekspertët thonë se metoda të tilla janë përdorur efektivisht edhe më parë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons