Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Tani ju mund të bëni sikur keni një të dashur në Facebook. Kjo është e reja e fundit që ka zbarkuar nga rrjeti social Facebook.

Në këtë kohë krize, një studente 23 vjeçare në New York ka gjetur një mënyrë të vërtetë origjinale për të shtuar buxhetin e saj.

Vajza, e quajtur Cathy, afron një marrëdhënie të rreme me të për një afat dhjetë-ditor në Facebook kundrejt një shume modeste prej pesë dollarësh, duke përfituar nga ata persona të dëshpëruar që duan të ekspozojnë një të dashur virtuale në profilin e tyre në sytë e miqve.

“Kjo është për të bërë xheloz një ish që nuk harrohet, për të mbajtur persona të padëshiruar larg ose për tu dukur në sytë e miqve", thotë Cathy.

Njoftimi shfaqet në “www.fiverr.com” ku ju mund të blini apo të shisni shërbime të tilla, deri në pesë dollarë. Në çmim përfshihen dhe një maksimum prej tre mesazhesh të ngrohta që shfaqen në murin e Facebook në kohën e dëshiruar. Pritet që kjo ide të jetë e suksesshme.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
mu mbush mendja, doe blej njeren aty ahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons